2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Nørager. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
Blandt de seneste boliger til salg i Nørager finder vi to interessante villaer, der imødekommer forskellige behov og budgetter.
Først er der villaen på Mejlbyvej 40. Denne ejendom spænder over 139 kvadratmeter og tilbyder 4 værelser. Beliggende på et stort grundareal på 1638 kvadratmeter tilbyder den masser af udendørs plads. Villaens pris er sat til 895.000 kr.
En anden budgetvenlig mulighed er villaen på Kraghøjvej 1 i Nysum. Med et beboelsesareal på 76 kvadratmeter finder vi her også 4 værelser. Ejendommen er placeret på en grund på 1060 kvadratmeter og har en pris på blot 445.000 kr.
Begge boliger tilbyder rummelighed og potentiale for tilpasning, og præsenterer forskellige prisniveauer for potentielle købere i Nørager.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.