2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Nørager. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Nørager byder to nye boliger på attraktive muligheder for både villa- og landejendomsinteresserede købere.
Haverslevvej 134 i Kragelund giver en rummelig villa på 185 m², beliggende på en stor grund på 15.000 m². Ejendommen er ideel for familier med sine 5 værelser og ligger til en pris af 2.595.000 DKK.
På Vestbygade 43 i Smorup finder vi en imponerende landejendom. Med 200 m² bolig og en betydelig grund på 35.000 m², tilbyder denne ejendom masser af plads. Prisen er sat til 2.498.000 DKK, og her får købere 5 rummelige værelser.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.